SPIS TREŚCI
 
O NAS

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią czas realizacji, jakość oraz cenę, dlatego każda usługa podlega indywidualnej wycenie pod klienta, biorąc pod uwagę lokalizację i możliwy sposób dostawy oraz wybrane części do wykonania usługi.

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości Bserwis
NIP 7123311451

Punkt: ul.Głowackiego 35/356 20-060 Lublin

Polska

 
#3CECHY3PRIORYTETY

REALIZACJA W CIĄGU 24H

WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI I UŻYTYCH CZĘŚCI

NAJNIŻSZA CENA

Zależy nam aby każda usługa i zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 24h. Jako jedyni w okolicy, oferujemy możliwość odbioru I dostarczenia urządzenia po naprawie, pod wskazany adres. Dodatkowo tylko my oferujemy powiadomienia SMS, E-mail i przez Facebook o zrealizowaniu usługi i przygotowaniu do odbioru lub dostarczenia w wybranym terminie.

Realizując każdą usługę i zamówienie korzystamy z najwyższej jakości części. Przed wykonaniem usługi klient musi wybrać rodzaj użytych części do naprawy. W zależności od preferencji i wyboru przez klienta, dopasowujemy elementy na życzenie dotyczące przedziału cenowego lub czasu realizacji.

Oferowane usługi przez nas są w najniższej cenie w okolicy. Każda cena przedstawiona klientowi zawiera podatek VAT (w stawce 23%). Do każdej usługi, po realizacji dołączony zostaje rachunek w postaci paragonu lub faktury VAT. Wystawienie faktury VAT możliwe jest tylko W usługach wykonywanych dla firm.

W przypadku, gdy urządzenie wymaga wykonanie ekspertyzy a jej wyniki wykazują brak szans na naprawę nie zostanie pobrana żadna kwota, ponieważ nie może zostać wykonana usługa naprawy. Rachunek zostanie wystawiony tylko wtedy gdy klient wykaże prośbę o próbę naprawy pomimo negatywnej ekspertyzy.

 
 

©2018 by bserwis