Diagnostyka laptopa lub komputera PC/Mac

Znalezienie usterki w komputerze stacjonarnym bądź laptopie, oraz wycena naprawy.

Zgłoś się do nas, a my pomożemy Twojemu komputerowi! Przestał działać? Nie pokazuje obrazu? Komputer miał kontakt z cieczą np wodą lub kawą w biurze? Albo spadł i się rozbił, a teraz nie daje oznak życia? Naprawimy to! Dla nas to nie problem! Znajdziemy usterkę i naprawimy ją!

Realizując usługę naprawy korzystamy z Najwyższej jakości części. Przed wykonaniem usługi klient musi wybrać rodzaj użytych części do naprawy. 

 

W zależności od preferencji i wyboru przez klienta, dopasowujemy elementy na życzenie dotyczące przedziału cenowego lub czasu realizacji. 

 

Wyróżniamy dwa rodzaje części, które są przez nas wykorzystywane przy naprawie: 

 

1 CZĘŚCI ZAMIENNE 

Części zamienne umożliwiają jak najtańszą Naprawę uszkodzonego urządzenia, W wielu przypadkach Nie odbiegają jakością od części oryginalnych. Jednak w przypadku części zamiennych mogą występować, po pewnym czasie lekkie zakłócenia w poprawnym działaniu ekranu, dotyczy to najczęściej zamiennika całego ekranu. 

 

 

2 CZĘŚCI ORYGINALNE 

Wybierając opcję z częściami oryginalnymi, klient po naprawie otrzymuje urządzenie działające tak jak urządzenie nowe, prosto od producenta. 

 

Niestety wielu przypadkach otrzymanie w pełni nowych oryginalnych części jest niemożliwe. Dotyczy to w szczególności urządzeń firmy Apple, gdzie montowany przez nas oryginalny wyświetlacz, przeszedł proces regeneracji- Polega ona na zamontowaniu nowej szybki na oryginalny wyświetlacz, na wskutek czego otrzymujemy oryginalny ekran, gdzie najważniejszą rolę pełni oryginalny wyświetlacz odpowiadający za obraz i to on podnosi cenę usługi w największym stopniu. 

 

 

 

 

Zastrzegamy prawo do plombowania użytych części Podczas naprawy. Na Nowe części zostają naniesione plomby (naklejki samoprzylepne) sygnowane naszym logiem. Naklejanie Plomby odbywa się tylko wewnątrz urządzenia I nie uszkadza to w żaden sposób urządzenia czy elementów, które odpowiadają za poprawne działanie urządzenia. Plombowanie użytych części ma za zadanie, zabezpieczyć naprawione urządzenia przed ingerencją przez osoby trzecie, które nie odpowiadały za naprawę urządzenia. W przypadku reklamacji naprawionego przez nas wcześniej urządzenia i zauważeniu przez nas naruszonych plomb, klient traci prawo do zgłaszania reklamacji. 

©2018 by bserwis